Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Найкращий подарунок на будь-яке свято! (подарувати, щось корисне і значуще)
Найкращий подарунок на будь-яке свято!
kamk Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
а фото скутера є
 
Ліон Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший подарунок - це поняття для кожної людини може означати абсолютно різні речі.
Мені на день народження диски подарувал, ось для мене це - ідеальний подарунок, найкращий. А дружина моя залишилася б до нього байдужою, хоча й давно водить машину.
Для неї сертифікат у салон косметики був би найкращим подарунком.
 
Дашута Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
А я чоловікові Котушки рибальські рибальську котушку Balzer Alegra подарувала, для нього риболовля - найкраще хобі. З вибором допомогли співробітники магазину, сама я в таких речах взагалі не розбираюся.
 
Альса Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
чудовий подарунок
 
strigkoss Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт, щойно минуло 14-те, а у дружини через тиждень День Народження. Що ви дарували на валентина своїй половинці?
Я вибираю парфуми. Але по парфумах я не фахівець і боюся що не сподобаються.
Якщо не складно напишіть свій варіант. Буду вдячний, а то вже втомився придумувати.
 
gavrilovalady Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий подарунок, це той, який тримає курс на універсальність. Іншими словами, навіть найвишуканіша сумочка або клатч тепер можуть відмінно вписатися не тільки в класичний, але і в спортивний лук. Яскравий тому приклад - рюкзак. Аксесуар, який ще донедавна модниці використовували лише в поєднанні з витонченими спідницями, сукнями та штанами, сьогодні можна сміливо комбінувати з черевиками спортивного типу, рваними джинсами, а також будь-якими іншими варіантами одягу на свій смак.
 
іра Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий подарунок, це той, який тримає курс на універсальність. Іншими словами, навіть найвишуканіша сумочка або клатч тепер можуть відмінно вписатися не тільки в класичний, але і в спортивний лук. Яскравий тому приклад - рюкзак. Аксесуар, який ще донедавна модниці використовували лише в поєднанні з витонченими спідницями, сукнями та штанами, сьогодні можна сміливо комбінувати з черевиками спортивного типу, рваними джинсами, а також будь-якими іншими варіантами одягу на свій смак.
 
AngelaVer Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, як підібрати сукню на вечір?
 
Ulyan Повідомлення # 24
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
дорогий, тоді точно не прогадаєш. А взагалі все залежить від гаманця і людини, на скільки вона тобі дорога. Комусь і магнітик не хочеться купувати, а комусь шуби, відпочинок готовий постійно забезпечувати.
 
kubikbob Повідомлення # 25
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий вечір, пригледіла собі оригінальний парфум в інтернет-магазині, як Ви думаєте, чи варто купувати, чи можна потрапити на підробку?
 
Lana4512 Повідомлення # 26
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підказати подарунок, який не тільки сподобається, а й буде дуже корисним, універсальний USB flash накопичувач iFlash3in1, для iOS (iPhone/iPod/iPad), Android і PC. Коротше кажучи, це флешка з міні і стандартним USB входами. Дуже зручно. Можна зі смартфона скинути на флешку і одразу в комп, і проводів не треба.
 
Akcel Повідомлення # 27
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт, у пошуку подарунка зовсім не обов'язково бігати по магазинах, тим самим витрачаючи свій час і сили. Хороший і оригінальний подарунок можна знайти і купити за 15 хвилин, якщо знати де шукати. Я останнім часом, якщо мені для когось потрібно купити подарунок, дивлюся подарунки в інтернет-магазині Аврора, у них дуже великий вибір оригінальних подарунків, і ціни в них досить низькі.
 
uerty Повідомлення # 28
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно мамі подарувала класний парфум CHANEL CHANCE. Дуже стійкий і приємно пахне!
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Найкращий подарунок на будь-яке свято! (подарувати, щось корисне і значуще)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: