Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Якісне взуття (Якісне взуття)
Якісне взуття
Malaia Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть в якому інтернет-магазині можна купити якісне взуття? подивилася дуже багато сайтів, але нічого путнього не знайшла. Купувала кілька разів взуття через недобросовісних продавців, ось і не хочеться знову попастися на обман.
 
Kukker Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Перш ніж купувати у якого-небудь продавця товар, потрібно обов'язково почитати відгуки, і тільки потім приймати рішення про покупку!
 
Pilana07 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я раджу магазин дитячого взуття stelka (Стелька), купую більше року на своїх дітей, поки що все подобається, за якістю взуття, та й ставлення хороше. Що дуже подобається, магазин продає тільки дитяче взуття. Раджу
 
Rennata Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося
 
ЮліяТернова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Zakup - інтернет-магазин, якщо шукайте саме якісне взуття для дітей або себе. Тут є обмін і повернення, доставляють швидко, ціни нормальні. Рекомендую
 
Bambina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
класне взуття, а як за якістю?
 
Irinka24 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
А я люблю носити взуття трохи спортивного стилю. Не ганяюся за підборами вже давно. Насамперед - комфорт і зручність! А потім вже краса )
 
Lorelai23 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Irinka24 ()
А я люблю носити взуття трохи спортивного стилю. Не ганяюся за підборами вже давно. Насамперед - комфорт і зручність! А потім вже краса )
Теж дуже люблю носити трохи спортивного стилю взуття. І найбільше із зимового взуття люблю бренди Коламбія і Тімберленд. Вважаю, що на взутті економити не можна. Потрібно брати якісне і тільки.
Цього року на зиму взяла жіночі черевики Тімберленд 
До речі, хороший інтернет-магазин відкрили для себе. У снікерстудіо пропонують виключно брендові речі та взуття. Там завжди з'являються новинки та ексклюзивні лімітовані видання.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Якісне взуття (Якісне взуття)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: