Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІГРОВИЙ ФОРУМ » Ігри в офлайні » Fallout 3 (Fallout 3)
Fallout 3
Homa Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Віднедавна дико зафанатіла на третю частину (для 4 поки що процесор тугий). Хтось на форумі в неї ще грає?
 
Uuuu Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Новий Fallout - це чудова RPG. У неї є свої недоліки, але всі вони дуже дрібні й незначні. Тут вам великий світ, атмосфера і прекрасні діалоги.
 
TheRoad Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Гра просто супер, хоча коли качав тут http://pc-torrents.com/ перші дві частини, думав це не надовго, але після проходження цього додатка я, так скажемо, зарядився хорошими враженнями. Що стосується інтересу гри так він тут повністю присутній. Гра цілком інтригуюча і реальна. Це саме той фолаут 3, якого я чекав усі ці 10 років.
 
Metr Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
А я на приставці з сином рубаюся в цю гру, теж з розуму від неї сходимо.
 
ВікторПонам Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Uuuu ()
Новий Fallout - це чудова RPG. У неї є свої недоліки, але всі вони дуже дрібні й незначні. Тут вам великий світ, атмосфера і прекрасні діалоги.
Теж у захваті від гри. А які недоліки особисто ви помітили?
 
Порох Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Гра відмінна. Розробники явно вивчали найбільш популярні моди до F3 і FNV: WMX, WME, вразило будівництво бойових поселень, було збільшено кількість підземель і будівель для зачистки. Ми купили Fallout у http://skay.ua/318-igry/ Я взагалі вважаю, що серія ігор Fallout непохитно перебуває на вершині гори RPG ігор. До того ж це найвідоміша постапокаліптична гра в усьому світі. На мій погляд, безумовно це шедевр у світовій ігровій індустрії.
 
Фонтан Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Порох ()
Гра відмінна. Розробники явно вивчали найбільш популярні моди до F3 і FNV: WMX, WME, вразило будівництво бойових поселень, було збільшено кількість підземель і будівель для зачистки. Ми купили Fallout у http://skay.ua/318-igry/ Я взагалі вважаю, що серія ігор Fallout непохитно перебуває на вершині гори RPG ігор. До того ж це найвідоміша постапокаліптична гра в усьому світі. На мій погляд, безумовно це шедевр у світовій ігровій індустрії.

Згоден. Fallout - найкраща гра в RPG сегменті. Порівняно з Fallout NV, який я пере-проходив до виходу цієї гри, прогрес дуже сильний.
 
kacuk Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Зачетна іграшка)
 
fasters24 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
залікова це не те слово.... у неї варто пограти, щоправда проходиться вона не так вже й довго
 
MaxFed Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Зашибісь ігруха, з англ версією свій інгліш прокачую.
 
Одеський форум » ІГРОВИЙ ФОРУМ » Ігри в офлайні » Fallout 3 (Fallout 3)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: