Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Послуги в Одесі » Конференц-зал (Конференц-зал)
Конференц-зал
Lolipop Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити ремонт у приміщенні і переобладнати його на конференц-зал, щоб там могли організовувати різні зустрічі, збори, концерти. Чим краще оббивати стіни, щоб чутність звуку зовні була мінімальна, а всередині не звучало відлуння? Розумію, що від якості техніки багато що теж залежить. У нас до цього ремонту брали в оренду це приміщення під концерти, але я б хотів ще й оновити звукопідсилювальну техніку. На що можна звернути увагу під час вибору?
 
Barbara Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Що стосується звукопідсилювальної техніки, важливо знати, на яку кількість людей плануються заходи. Не бажано купувати техніку незнайомих фірм. Краще переплатити за марку, але хоч знати, що купив, якість і чистота звуку буде повністю задовольняти всіх. Брати краще все разом: колонки, стійки, сабвуфер, увесь звукопідсилювальний комплект. Підбирайте колонки й підсилювач за однією силою потужності.
 
Олівія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну зараз рідко, напевно, музикант або звукооператор, який себе поважає, використовує стару звукопідсилювальну техніку. Уже все оновилося. І багато залів, де проводять зустрічі, оббивають звукоізоляційними матеріалами.
 
Партизан Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому Ви вирішили переобладнати зал? Це що зараз вигідно? Начебто всі намагаються робити всякі кафе, ресторани. А ось зал. Не знаю, чи буде він вам приносити дохід.
 
Nikoll Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже багато залежить у приміщенні, чим оббиті стіни. Якщо ви вже вирішили робити такий спеціалізований зал, потрібно робити й купити все від А до Я. І техніка, і меблі, і сидіння. Я думаю, що в процесі у вас виникатимуть багато запитань, але звукоізоляцію обов'язково робіть якісно. Зараз на ринку є різні покриття.  Можете подивитися в бік такого як Поролон Піраміда посилання
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Послуги в Одесі » Конференц-зал (Конференц-зал)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: