Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Послуги в Одесі » Послуги клінінгу (Послуги клінінгу)
Послуги клінінгу
Каришина Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт. Підкажіть, що входить у вартість генерального прибирання приміщення? Хочу замовити, але потрібно знати за що буду платити.
 
Івца Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Там договір підписується і в ньому вказуєте, що потрібно буде зробити. Немає певного переліку - на різні види прибирання різні ціни. Але прибирається все, аж до миття вікон і унітазу.
 
Каришина Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думала, що є перелік послуг, які входять у генеральне прибирання. Просто чула. що ціни різні на таке прибирання.
 
Івца Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Каришина ()
Я думала, що є перелік послуг, які входять у генеральне прибирання. Просто чула. що ціни різні на таке прибирання.
Є список. Але може ви додатково захочете в шафах прибрати або карнизи протерти, і кондиціонер. Усе потрібно уточнювати, адже набір предметів меблів у різних приміщеннях різний.
 
Сердоїн Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, а ви хочете замовити генеральне прибирання?  Вам потрібно звертатися безпосередньо у фірму і з ними обговорювати всі питання, прописуючи їх у договорі. Ціни на генеральний клінінг залежатимуть від площі квартири, яку потрібно прибрати.
 
victasami14589 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
не якісно проводять ремонти, все миють однією ганчіркою
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Послуги в Одесі » Послуги клінінгу (Послуги клінінгу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: