Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Відгуки про роботодавців Одеси » Мережа кафе Старпіцца Одеса (Мережа кафе Старпіцца Одеса)
Мережа кафе Старпіцца Одеса
Леночка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мережа кафе Старпіцца Одеса
StarPizzaCafe в Одесі


Набирають стажистів офіціантів у заклад у МіськСаду, ті працюють по кілька днів, а потім відправляють додому. Стажування не оплачується. Беруть стажерів, навіть коли їм не потрібні офіціанти. Не ходіть туди, тільки даремно час втратите. Умови роботи жахливі. Їжа сумнівної якості, а суп-крем із креветок із коктельними креветками лажа повна. Суп робиться з картоплі, крабових паличок і ще чогось, а кажуть що повністю з креветок. Всередину для вигляду додають кілька креветок.
 
Лариса Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж чула що так кидають людей!

Знайома розповідала, що стажують у Стар Піцца 3-5 днів, а потім кажуть йдіть додому, ми Вам передзвонимо... Звичайно, ніхто не передзвонює, а стажування в Star Pizza просто витрачений даремно час, а згодом і нерви...
 
Леночка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Лариса ()
Теж чула що так кидають людей!Знайома розповідала, що стажують у Стар Піцца 3-5 днів, а потім кажуть йдіть додому, ми Вам передзвонимо... Звичайно, ніхто не передзвонює, а стажування в Star Pizza просто витрачений даремно час, а згодом і нерви...
Правильно чули! Стажування в кафе "СтарПіца" - це витрачений даремно час, гроші на проїзд, нездійснені очікування і просто нерви через усе це!
 
vades1 Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Не очікував від "Стар Піци" такого...

А про суп-крем із креветок спасибі! Буду всім знайомим говорити, що вони їли в "Стар Піці" і дивитися на їхню реакцію...

Найбридкіше, що коли їси, у будь-якому закладі ти від цього не застрахований... А ще якщо й офіціантові не сподобався, то взагалі ще й плюне в їжу...
 
Олена Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
StarPizzaCafe в Одесі непогане місце, але все ж таки фастфуд - і цим все сказано!

У будь-якому фастфуді і в будь-якій мережі завжди є "кидки" на гроші... Так було завжди і напевно буде.

Щодо їхньої піци, то їла один раз, мені не сподобалася... Як і тісто було не дуже, так і м'ясо....
 
faceod Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Стар Піца кафе (Star Pizza Cafe в Одесі) - це дуже хе...ове місце для роботи. Знайома працювала там, вигнали, коли вона почала критикувати керівництво за набір людей на "один день". Вакансії по роботі у них завжди активні, дуже жорсткий потік людей!

Працевлаштування не офіційне і як було з моєю знайомою "відправили додому" без зарплати за 2 тижні. Взагалі пропрацювала там близько 3-х місяців.
 
Forum4anin Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки про Star Pizza Cafe звичайно жахливі sad

Буваємо на селищі Котовського. Піца прісненька, соусів немає. Обстановка нагадує їдальню, але в кольорі. Обслуговування повільне. Але зате чисто і цивілізовано)))
 
Nasar Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене завжди ідеалом був Піццахаус http://pizzahouse.ua/ у плані доставки та приготування. Як буду в Києві, обов'язково забіжу.
 
Roketman Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А я колись навіть влаштувався туди працювати. Що сказати, платять мало, працювати потрібно багато, умови жахливі.
Я після цього туди навіть за голоду не піду їсти піцу, бачили б як її готують. До речі, якщо вже й проходити стажування в громадському харчуванні, то краще шукати перевірених роботодавців, на кшталт таких http://rabota.ua/, бо знаєш, що на книжку працюєш, і умови відповідні.
 
Toliatti Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Я недавно переїхав у нове місто, в якому поки що погано орієнтуюся. За допомогою цього довідника я зміг знайти місце http://www.orgpage.ru/areas/matushkino/, де можна розслабитися
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Відгуки про роботодавців Одеси » Мережа кафе Старпіцца Одеса (Мережа кафе Старпіцца Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: