Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Робота на літо! (Робота на літо!)
Робота на літо!
crazydays Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Два хлопці 17-ти років шукаємо будь-яку роботу на літо. Графік (день, ранок, вечір)! тел. 0637145911/0963310397 Бажано зі щоденним розрахунком!
 
kubikbob Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, ви подивіться ось тут gorodrabot вакансії, там велика база, можливо, знайдете якусь пропозицію. Ще почитайте як резюме скласти правильно. Це важливо при працевлаштуванні, можете резюме розіслати в різні турфірми. Успіхів вам у цій не легкій справі.
 
Irinka24 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
На літо напевно краще їхати закордон на заробітки, так? Я сумніваюся, що в Україні Ви зможете знайти гідний заробіток з хорошою оплатою праці...
 
Deniska Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата crazydays ()
Два хлопці 17-ти років шукаємо будь-яку роботу на літо. Графік (день, ранок, вечір)! тел. 0637145911/0963310397 Бажано зі щоденним розрахунком!
А Ви не розглядали варіант заробітку грошенят закордоном? Адже там і умови будуть кращими, і оплата праці набагато вища, та й ставлення до людей хороше.
Адже Ви можете поїхати навіть в ту саму Польщу різноробочим https://www.eurabota.ца/poland/general-laborer і відчуєте різницю з Україною, а вона реально велика.
Я їздив того року працювати туди і мені все сподобалося. Робота полягала в моя в тому, що я допомагав укладати бруківку майстрам на різних приватних особняках, а саме носив бруківку, пісок, щебінь і т.п. Робота не дуже важка, а платили мені 12 зл/год. Це близько 650 гривень на день. Ще й житло недороге в хостелі мені надали. В Україні точно стільки не будеш заробляти.
 
Rennata Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
І то добре, у нас і цього не заплатять...
 
izzyjob Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
МЕНЕДЖЕР ОНЛАЙН-ЧАТУ
____________________________
❗️Удаленная робота, гнучкий графік, від 15.000 грн (%, + премії), від 18 років, робота в онлайн-чаті
УМОВИ:
♣️ Робота на дому
♣️ Гнучка ЗП 500$-2.000$ на місяць
♣️ Без досвіду (всьому навчаємо)
♣️ Оплата будь-яким зручним способом
♣️ Повний супровід кваліфікованих фахівців на всіх етапах роботи
ВИМОГИ:
♥️ ДІВЧИНИ від 18 років
♥️ Комунікабельність
♥️ Наявність хорошого підключення до інтернету та ноутбука
♥️ Вміння використовувати google перекладач
➕ Знання англійської буде бонусом.
ОБОВ'ЯЗКИ:
♦️ Спілкуватися в онлайн-чаті з іноземцями
♦️ Максимально утримувати клієнта
Пишіть у telegram
@Onlinejob69
+380 63 575 16 15
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Робота на літо! (Робота на літо!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: