Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Простір Одеса відгуки (Простір Одеса відгуки)
Простір Одеса відгуки
Феміда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Пространство Одеса відгуки


Хочу придбати житло від будівельної компанії Пространство. Скажіть вам подобається якість квартир від цього забудовника? Як вони упорядковують прибудинкову прибудинкову територію?
 
Zinulya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається підхід будівельної компанії Пространство до своїх проєктів, приділяють увагу не тільки якісному будівництву, а й облаштуванню дворових зон.
 
Filinn Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається компанія Пространство тим, що вони будують за індивідуальним планом, а не за типовим, у них всі будинки мають незвичайний дизайн. Квартири всі комфортабельні і здаються вже з готовим ремонтом.
 
Breezz Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала квартиру від компанії Пространство, тому що в них окрема вентиляція кожної квартири, хороша звуко- і шумоізоляція. Також добре і зі смаком озеленюють прибудинкову територію. Є автономне енергозбереження повністю на весь будинок.
 
Dennn7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Брали двокімнатну на Нєдєліна. Задоволені. Гарне планування. Інфраструктура в районі непогана + внутрішня своя хороша. Ціна за метр була більш ніж адекватна. Принаймні пропозицій схожих за таку ціну не знайшли.
 
Bogddd Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Забудовник на тлі інших виграє насамперед ціною звичайно, по-друге квартири здаються вже з готовим ремонтом.   У всіх об'єктів у них зручне транспортне розташування.  Зручні планування.
 
Kover59 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Розхвалювати не стану. До мене все написано вже. Квартири хороші, будинки красиві. У дворах багато дитячих майданчиків і турніків. На даний момент у квартирах дуже тепло. Сторонніх запахів і шуму в квартирі немає. Брали житлоплощу на Розкидайлівській, усім задоволений.
 
Cristal Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене батьки в ЖК на Донського собі квартиру придбали. Квартира зі зручним плануванням і чудовим видом з вікна. Дійсно, за такі гроші дуже хороший варіант. Я тепер чоловіка вмовляю і нам подивитися там квартиру.
 
Ed1k Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно обираю собі житло, зупинився поки що на 1-кімнатних апартаментах у ЖК на Донського.  Але найбільше сподобалося, що апартаменти продаються вже з оздобленням "під ключ". Питання з ремонтом вирішено, як то кажуть.
 
Nyusha Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
У ЖК "Eco city" позитивно, зійшлися всі важливі критерії і тому я збираюся придбати тут квартиру:
1. Надійний забудовник
2. хороша екологічна обстановка.
3. відмінна транспортна розв'язка.
4. інфраструктура, школи і дитсадки в кроковій доступності.
 
Venik Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як зв'язатися з менеджером?
 
Cristal Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, номерок, дзвінки безкоштовні: 0800-755-820
 
Snoww Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішив вкластися в "Простір на 12 Фонтану", тому що будував його один з надійних забудовників. Це був головний критерій, тому що обіцяти можуть усі, а ось виконувати обіцянки під силу не кожному забудовнику. Хоч би яке було гарне місце забудови, хоч би яка була інфраструктура та екологія, якщо від початку поганий забудовник, то краще не зв'язуватися.
 
Одеський форум » БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ » Новобудови Одеси » Простір Одеса відгуки (Простір Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: