Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Продаж авто- і мототехніки » Продати авто в Одесі (Продати авто в Одесі)
Продати авто в Одесі
ADONIS Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Продати авто в Одесі
Продаж автомобіля в Одесі


Де можна продати авто в Одесі, щоб не надто заморочуватися з усіма супутніми питаннями?!

Хочу продати автомобіль в Одесі, подивився в інтернеті багато автопорталів різної тематики, але все не те... Треба показувати авто в 90% випадків дзвонять або перекупники, або салони з продажу вживаних автомобілів, пропонуючи виставити авто у них... Багато питань виникає, а хочеться результату...

Розкажіть де і як продати авто в Одесі?
 
vades1 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Продати авто в Одесі без проблем і турбот можна за допомогою салонів вживаних автомобілів. Такі салони самі рекламують Вашу машину, показують і допомагають в оформленні всіх документів, знімають з обліку тощо.

Просто якщо продавати через автопортали, то Ви можете просто витратити свій час без результату, а салони знають як піднести будь-який автомобіль так, щоб той швидше продався...

Я знаю непоганий салон б\у і нових автомобілів Alpina в Одесі, там Вам точно допоможуть продати швидко і без проблем Ваш автомобіль. Адреса: місто Одеса, проспект Академіка Глушка, 20в
Контактні тел: (0482) 42-08-08, (048) 799-57-94
 
Exiousle Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Найпростіше щоб не стояти днями на автобазарі, - це розмістити оголошення про продаж в інтернеті. Зараз практично всі цим користуються. Я ось, наприклад, коли своє авто продавав, просто розмістив оголошення в розділі opel на Slando, і в підсумку машина пішла за 3-и дні.
 
avtoforma Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви хочете продати машину? PDR-центр AvtoForma займається передпродажною підготовкою автомобіля. 
Станція технічного обслуговування AvtoForma на ринку ремонту автомобілів успішно функціонує з 2010 року. Ми знаходимося в Одесі за адресою Балківська 161 і будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.PDR-центр AvtoForma спеціалізується на видаленні вм'ятин без фарбування різного ступеня складності.Paintless Dent Removal (PDR) - технологія видалення вм'ятин на будь-яких деталях кузова авто. СТО AvtoForma надає такі послугиВидалення вм'ятин без фарбуванняРемонт відколів і тріщин на лобовому скліЗаміна та продаж автомобільного склаРіхтовка кузоваПолірування і відновлення фар автомобіляПолірування автоЗахист кузова автомобіля бронювальною плівкою (антигравійна плівка)Передпродажна підготовка автомобіля. Майстри нашого автосервісу виконують професійний ремонт автоскла будь-якої складності і заміну стекол на автомобілі. Всі роботи виконуються в мінімальні терміни професійним інструментом. Ми використовуємо професійний інструмент датської компанії WiboTec. Всі полімери, що використовуються в роботі, теж цієї компанії. Якщо Вас зацікавили наші послуги, тоді сміливо звертайтеся до нас в автосервіс за адресою м. Одеса, вул. Балківська 161, тел. 794-89-85; 067-423-71-74; 095-331-53-07

Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00, Субота з 10:00 до 15:00. Більш детальний опис послуг Ви зможете знайти на нашому сайті - avtoforma.com.ua
 
LollySun Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, ось відмінне дешеве авто ЛАДА Ларгус унівесал на повноцінних 7 посадочних місць
 
yelmat Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю хто вам телефонує і що ви продаєте, але особисто я і мої знайомі продають і купують машини на . Люди телефонують, цікавляться, і серед усіх, хто телефонує, знаходиться реальний покупець. А в Одесі на ямі можна продати машину, але туди їздити потрібно, стояти і торгувати. Якщо у вас так багато часу, то їдьте туди. Але сенсу я не бачу, якщо в інтернеті оголошення виклав і все. У будь-якому разі справа ваша, це тільки моя думка і досвід.
 
LollySun Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми з чоловіком вирішили не збирати а взяти авто в кредит це вигідно
 
AlinaGablyGoopperee Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Пал-Палич Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купував машину через автопортал Auto Ria. А раз я там її купував, значить, там і продати можна) Умов я не знаю, можна розпитати. А як покупцеві, мені сподобалося - все доступно і зрозуміло, а найголовніше великий вибір машин будь-якої цінової категорії, будь-якого стану тощо. Я сидів десь місяць перед покупкою тільки роздивлявся, вивчав що до чого, політику цін, яке авто де можна дешевше купити. Так і свою машину знайшов, купив Fiat Doblo
 
NastyaSim Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
А я ось якраз щойно почала шукати машини, роздивлятися сайти) Спасибі, що порадили, коли знаєш чийсь досвід, вже впевненіше почуваєшся. Дивлюся сайт якраз, ну дуже багато машин, та ще й не дуже дорогі є. Зранку взагалі бачила кілька пропозицій, які мене дуже зацікавили, зараз їх уже не бачу. Невже так швидко купили?(
 
Пал-Палич Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж помічав, що буває прямо за півгодини оголошення зникає. Ну, мабуть, або пропозиція дуже хороша, або так співпало, що ви на Авто ріа зайшли, дивилися, а в цей момент хтось уклав угоду, ось і виходить так. Треба просто якщо вже купувати зібралися, то щоб сума була готова. Подзвонили і домовилися. Я ось теж перед покупкою місяць просидів, наважувався і вибирав. Спонтанно покупки робити - це ваша жіноча прерогатива
 
NastyaSim Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні зідзвонилася з продавцем одним із цього сайту, зацікавила машина Subaru Outback, що скажете про неї? За характеристиками, наскільки я розумію, доволі непогана машина. Судячи з фоток взагалі красуня, сріблястий металік, пробіг 204 тис. км, не фарбована. написано у відмінному стані) І за ціною влаштовує, але переживаю я все одно)
 
Пал-Палич Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну пробіг виходить доволі великий у Субарика, хоча, в принципі, до цього часу вже має бути зроблено капітальний ремонт. Так подивіться інші варіанти, там же на Авторіа повно машин, я собі теж зараз придивляюся недороге авто. Думаю наше віддати дружині, вона вже до нього звикла, а собі щось інше взяти.
 
NastyaSim Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Пал-Палич, так, я вже потім сама про це подумала) Тому що перше враження дуже сильне було Але загалом можна було б і подивитися, не завжди пробіг багато значить, особливо якщо машина класна. Але в підсумку я передумала, вибираю вже щось простіше, зараз Шкоду дивлюся)
 
kot_muar Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Авто-Ріа на допомогу, але він дорогий, іноді хороші машини викладають на РСТ
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Продаж авто- і мототехніки » Продати авто в Одесі (Продати авто в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: