Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » телефон Sony Xperia M5 (телефон Sony Xperia M5)
телефон Sony Xperia M5
yelmat Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт!
Збираюся на онлісоні купити телефон Sony Xperia M5. Поки не купив, хочу порадитися з вами, може, у когось є такий апарат, і ви зможете щось про нього розповісти, які недоліки або плюси в реальному житті. Велике спасибі!
 
Polinka Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі, до Соні скептично ставлюся, але ось моя мама користується телефоном цієї марки вже довгі 8 років і нічого, телефон літає. Якщо з технікою поводитися по-людськи, то вона будь-яка буде служити старанно і довгий час) Удачі в покупці!
 
yelmat Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
З приводу "людського" ставлення це правда....хоча є техніка, з якою поводься як з дитиною, а вона все одно зламається))
Ось тому питаю)
 
Komrad Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене емпятий від соні. У принципі задоволений, головна перевага - екран. Оболонка андроїда теж зручна, все одно трохи гірша, ніж чистий андроїд, але рівно в 10 разів краща, ніж у китайських типу міузу і ленова.
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну телефон телефону ворожнечу. У мене була Xperia Z зі скляним корпусом, і можу сказати що такий корпус це велика проблема. Він у мене розкришився навіть від невеликого падіння на стіл. І це при вартості телефону в 600 дол. А тепер до питання з китайськими телефонами - покажіть мені брендовий телефон, який коштуватиме 130 дол. і матиме такі самі характеристики, як Meizu M2? Телефон дуже крутий, він зараз у магазинах коштує 3500 грн, а якщо тут подивитися, то можна і ще дешевше знайти. Так що я б на Вашому місці так словами на розкидався.
 
Фонтан Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата yelmat ()
Збираюся на онлісоні купити телефон Sony Xperia M5. Поки не купив, хочу порадитися з вами, може, у когось є такий апарат, і ви зможете щось про нього розповісти, які недоліки або плюси в реальному житті. Велике спасибі!
подивіться в ютубі огляди на нього на популярних каналах на кшталт Розеткед/Кеддр і т. д. через те, що більш розгорнуті дає відповіді, ніж тут, принаймні з мінусів лише слабка батарея + якість фронт. камери не відповідає ціні, якщо порівнювати з тими самими Lenovo/Самсунгом. Купив у четвер 3g модем через те, що інтернет іноді пропадає, в сервісі сказали що з оператором проблеми
 
Nasar Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Фонтан ()
подивіться в ютубі огляди на нього на популярних каналах на кшталт Розеткед/Кеддр і т. д. через те, що більш розгорнуті дає відповіді, ніж тут, принаймні з мінусів лише слабка батарея + якість фронт. камери не відповідає ціні, якщо порівнювати з тими самими Lenovo/Самсунгом. Купив у четвер 3g модем через те, що інтернет іноді пропадає, в сервісі сказали що з оператором проблеми
Фронталкою зараз практично ніхто не користується, тому безглуздо, по-моєму, порівнювати за цим показником, за батареєю потужність вища, ніж у Леново (трохи менша, ніж у Самсунгів, якщо брати лінійку galaxy S). Ходжу з Іксперія z5 таким 2й місяці, за якістю всім влаштовує за ці гроші, до цього був iphone 4s
 
Lisa5 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви вже z5 взяли? Боюся запитати скільки він коштує, бо М5 в магазинах теж не мало. Мені особисто подобається Соні, але стільки скільки вони просять за свої телефони платити це перебір. Уже тоді краще докласти і взяти айфон або самсунг на худий кінець.
 
Metr Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lisa5 ()
Ви вже z5 взяли? Боюся запитати скільки він коштує, бо М5 в магазинах теж не мало. Мені особисто подобається Соні, але стільки скільки вони просять за свої телефони платити це перебір. Уже тоді краще докласти і взяти айфон або самсунг на худий кінець.
Ось про Самсунг це ви правильно сказали. Вартість z5 взагалі нереально завищена. S6 від Самсунг, який майже рік на ринку, але досі флагман, куди вигідніше брати зараз. А характеристиками він точно не поступається. А по камері, що парадокс, навіть виграє. Мені ось навіть дивно, адже самі модулі до камер робить Соні.
Але, повторюся, зараз краще взяти S6. Тим більше на його зараз можна знайти за 300-400 доларів на вторинному ринку. На olx самі можете в цьому переконатися.
 
Зарема Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком дуже довго думали, який же телефон йому вибрати, розглядали тільки категорію флагмани, в кінцевому підсумку зупинилися на Самсунгу, відмінні характеристики зіграли свою справу. Чоловік не шкодує про придбання, дуже задоволений цим смартфоном.
 
Gensek Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Nasar ()
Фронталкою зараз практично ніхто не користується, тому безглуздо, по-моєму, порівнювати за цим показником, за батареєю потужність вища, ніж у Леново (трохи менша, ніж у Самсунгів, якщо брати лінійку galaxy S). Ходжу з Іксперія z5 таким 2й місяці, за якістю всім влаштовує за ці гроші, до цього був iphone 4s
Що за перебільшення?) Хіба вам не траплялися підлітки і більш доросла молодь, яка робить селфі?) Потішили ви мене цим. Зараз і задня, і фронтальна камери важливіші, мені здається, ніж потужність батареї.
 
Калинушка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорослі люди, а поводяться як діти)
 
Беня Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитинство, дитинство...)))
 
Lorelai23 Повідомлення # 14
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата yelmat ()
Збираюся на онлісоні купити телефон Sony Xperia M5. Поки не купив, хочу порадитися з вами, може, у когось є такий апарат, і ви зможете щось про нього розповісти, які недоліки або плюси в реальному житті. Велике спасибі!
Як на мене, так це все просто марна трата грошей. Соні, хоч і робить якісний товар, але вже за дуже великими цінами. Я у свого молодого чоловіка попросила звичайний Мейзу. На розетці вибирала Китайці роки 2-3 прослужать, якщо поводитися з ними нормально.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » телефон Sony Xperia M5 (телефон Sony Xperia M5)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: