Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Хто як захищає свій апарат? (Хто як захищає свій апарат?)
Хто як захищає свій апарат?
inna02 Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Я використовую чохол і захисні плівки для телефону, мені важливо, щоб телефон був повністю в захисті, хотіла ще спробувати скло для захисту екрана, говорила сестра, що це дуже потрібний аксесуар.
 
JuliaD Повідомлення # 17
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене плівочка і чохол! Це дві незамінні речі для телефону!
 
Nasar Повідомлення # 18
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Veslo ()
Я собі брав бампер у ARC, вже падав сотню разів) Відмінна штука!)
бампери безглуздо виглядають, бо телефон величезним стає, хоча з погляду захисту в топі, 5+ дюймові флагмани незручно в кишені носити з бампером через те, що підпирає. Ходжу з 5м айфоном 2й рік без чохла (тільки плівка) через те що псує дизайн трохи, сестра у вівторок на lenovo brum.ua звідси взяла шкіряний
 
Bonya Повідомлення # 19
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Ношу в чохлі і не кидаю)
 
yelmat Повідомлення # 20
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті поміняв телефон, купив Meizu M2 Note, дуже задоволений апратом - все, що мені потрібно, в ньому є. Природно я хочу його вберегти від факторів пошкодження. Відразу на itsell купив захисне скло і бампер. Сподіваюся це хоч якось знизить ризик.
 
Ладушка Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відразу купила чохол для свого мобільного телефону Ulefone Paris, вже дуже він мені подобається і вже дуже добре я знаю, що буває з тими телефонами, які нічим не захищені))
Намагаюся не залишати на столі, щоб випадково не залити смартфон, не даю синові в руки, загалом, захищаю як можу)
 
Таліана Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раніше не користувалася чохлами, але після того як довелося міняти скло на своєму Самсунзі (добре, що ремонт особливо по кишені не вдарив, хороші ціни у хлопців), тепер без чохла не ходжу.
Намагаюся не давати смартфон молодшим дітям, не кладу його біля відкритих напоїв, на край столу.
 
parascovia Повідомлення # 23
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно ж чохол
Додано (13.08.2017, 13:06)
---------------------------------------------
Чохол купила.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Хто як захищає свій апарат? (Хто як захищає свій апарат?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: