Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Навушники для телефону (Навушники для телефону)
Навушники для телефону
АдаЗубцова Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Купила хороший телефон, але щось у комплекті йшли навушники, ну так собі скажімо, потрібно нові взяти. Пора ще рас розщедритися і взяти хороші Що скажіть, а які у вас і наскільки влаштовують?
 
Martinna Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене в комплекті йшли дротові навушники, але мені такі не подобаються. Буду купувати бездротові, вони набагато зручніші для тих, хто веде активний спосіб життя.
 
Vannessa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіть до дорогих смартфонів у комплект можуть додаватися дротові навушники. Навіть не знаю, кому такі в наш час потрібні....Бюджетні бездротові будуть набагато кращими. Потрібно йти в ногу з часом, дроти - минуле століття!
 
Lorelai23 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Збираюся купити сестрі навушники в подарунок. Які б вибрали ви за 700-800 грн?
 
Irinka24 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Martinna ()
У мене в комплекті йшли дротові навушники, але мені такі не подобаються. Буду купувати бездротові, вони набагато зручніші для тих, хто веде активний спосіб життя.
Згодна, теж хочу бездротові. Ходжу до спортзалу, часто їжджу містом, тому й незручно з проводочками тягатися скрізь.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Навушники для телефону (Навушники для телефону)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: