Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Компанія FX-Garant (Одеська філія)
FX-Garant_Odessa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Це рекламне повідомлення неузгоджене з адміністрацією одеського форуму
і може мати неправдивий і неправомірний характер!Ситуація, що склалася на бізнес-просторах сучасної України, така, що великі холдинги і компанії, які твердо стоять на ногах і займають своє місце в різних сферах торгівлі та виробництва, практично монополізують ринки. І будь-яка спроба новачка зайняти власне місце під сонцем присікається жорсткою конкуренцією. Залишається тільки одне - надати українським споживачам новий продукт і стати першим його виробником! Це нелегко, але хто сказав, що бувають легкі рішення або гроші?

Компанія, яку ми хочемо розвивати, займає не нову нішу - консалтинг зараз на піку своєї рентабельності. Саме грамотний консалтинг дає змогу вчасно зорієнтуватися на ринку і не тільки зберегти свої кошти, а й значно примножити їх! Як сказав Роберт Кійосакі: "Завдяки кризі я став ще багатшим на кілька мільйонів!".

Підбираючи команду для такої справи, мені хотілося зробити наголос не на професійність працівників (її вони набудуть згодом, хоча в інтернет-трейдингу багато хто з нас не новачки), а саме зважати на основні людські якості, які зараз у дефіциті. Це чесність, вірність і стресостійкість! Наш головний бізнес-партнер компанія Forex Trend, на базі якої ми і надаємо сервіс, дає нам можливість реалізувати свої плани, а саме відповісти на три головні питання всіх охочих заробити: "Де? Як? Гарантії?". Якщо на перші два запитання відповідь очевидна, то з останнім дещо складніше. Інтернет-трейдинг на ринку Форекс та інвестування в ПАММ-рахунки виправдовують свою популярність і приносять надприбутковість. Саме до цих сервісів ми й вирішили відкрити один із перших Хедж-фондів з українськими бенефіціарами.

Девіз нашої компанії "Nothing is impossible" (Немає нічого неможливого) вселяє в нашу команду віру робити те, що іншим здається недосяжним! А що стосується гарантій... Звичайно, хедж-фонд ще не гарантія збереження капіталу, але існують інструменти, використання яких дає можливість гарантувати 100% збереження ваших коштів. Ці інструменти і будуть працювати в Хедж-фонді. Інструмент, який гарантує збереження інвестицій, - це Проп трейдинг (Proprietary Trading). Сам по собі Проп трейдинг не новина на ринку Форекс, але додаткова особливість або навіть унікальність фонду з таким інструментом - повна прозорість у річній звітності! Погодьтеся, не всім інвесторам доступні таємниці керуючих. Можна говорити все, що завгодно, а стати публічною компанією не кожен хоче. Можливо, через страх, а можливо, тому що використовують не зовсім чесні методи прибутку або просто обманюють інвесторів, приховуючи справжню прибутковість компанії, порівнюючи себе з Європейськими фондами з мінімальними річними прибутками. Створюючи таку структуру компанії, ми стаємо відкритими для будь-якого інвестора, оскільки тепер про чесність і відкритість компанії говоримо не тільки ми, а й щорічний міжнародний аудит, підтверджений юридичною компанією і Прайм брокером. А це вже більше, ніж просто слова. Ми сподіваємося, що наші продукти якщо не зроблять Вас щасливими, то допоможуть стати трошки багатшими, а наша прозорість у роботі дасть Вам спокій, тому що збереження коштів Вам гарантовано роботою нашої компанії.

З Повагою, засновник FX Garant, Павло Лукощенко
 
znatok Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка вартість навчання Вашого базового курсу для новачків?! Час навчання?!

Прошу розписати Вас детальніше!
 
FX-Garant_Odessa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Базовий курс - безкоштовний! Тривалість курсу - 1 тиждень. Час: з 18:00 до 20:00, щодня! При наборі групи від 5 осіб починаємо курс!

e-mail: office.odessa@fx-garant.org
Будемо раді бачити Вас на нашому вступному курсі!
 
ADONIS Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
І скільки потрібно коштів для початку роботи на форексі?!

Які гарантії і т.д?!
 
FX-Garant_Odessa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас є два типи рахунків: міні (початковий депозит від 20 $) і стандартний ECN-рахунок (початковий депозит від 200 $)!

Гарантії чого?
- Якщо збереження Ваших коштів, то 100 %.
- Але за Ваші дії на торговому рахунку природно відповідаєте Ви самі! Тільки розумна ВАША торгова стратегія дає гарантії примноження початкового депозиту!
 
Irishka Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Нормально... Можна спробувати на 20 у.о., а якщо не вийде, то більше не гратися...

Таке заняття може просто навіть урізноманітнити життя... Типу ризик і адреналін за наші гроші, азарт тощо.
 
FX-Garant_Odessa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Це не гра! Це серйозна сфера діяльності із заробітку та примноження капіталу! Це робота, яка вимагає належної інтелектуальної та психологічної уваги! Ну а ризик, - ризик є в будь-якому бізнесі!
 
Олена Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомі побували... Кажуть, не вийшло заробити...

На мій погляд, ризик не виправданий...
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: